O nas

Firma Complex BHP Kowalik powstała by zapewnić bezpieczeństwo pracownikom na stanowiskach pracy.

Początkiem mojej kariery zawodowej były tylko szkolenia z zakresu BHP i PPOŻ, podczas których poznawałam nowe i ciekawe obszary mojej profesji. Różnorodność szkoleń w szpitalach, szkołach, transporcie kolejowym, fabrykach, na budowach pozytywnie wpłynął na mój rozwój i samokształcenie. Z każdego szkolenia wracałam z pełną głową nowych rozwiązań jak zminimalizować ryzyko wypadków i zwiększyć bezpieczeństwo pracowników.

Niejednokrotnie miałam styczność z operatorami Urządzeń Transportu Bliskiego takimi jak wózki widłowe, manitou, podesty ruchome, suwnice, dźwigi i żurawie co skłoniło mnie do wzięcia odpowiedzialności nie tylko za szkolenia z zakresu BHP, ale też za połączenie bezpieczeństwa z kwalifikacjami UDT. W krótkim czasie zdobyłam odpowiednie kwalifikacje i certyfikaty, rozpoczynając szkolenia dla operatorów UDT.

W związku z nasilającym się zapotrzebowaniem na szkolenia w języku rosyjskim, ukraińskim i angielskim firma Complex BHP Kowalik postanowiła wypełnić tę lukę zatrudniając szkoleniowców posługujących się tymi językami.

Dzięki mojemu ogromnemu i długoletniemu doświadczeniu w pracy z ludźmi z różnych grup zawodowych stworzyłam zespół szkoleniowców, dla których szkolenia są prawdziwą pasją.

Na dzień dzisiejszy przeprowadzamy szkolenia dla osób z Polski, Ukrainy, Białorusi, Gruzji, Filipin, Korei, Nepalu, Mongolii, Uzbekistanu, Kazachstanu.

Szkolenia prowadzone są w językach: polskim, ukraińskim, rosyjskim i angielskim.